Březen 2018

Mír?

28. března 2018 v 10:48 Vlastní zkušenosti
Konečně jsem se dočkala, Luky napsal! Už se teda vůbec nezmínil o nějakém focení, ale ptal se, kdy přijedu. No tak hurá, má mě přece rád! Jinak by mě u sebe nechtěl, ne? Ani mi to nevadí, že náš konflikt nechce nijak rozpitvávat. Svěřila jsem se s tím Markétě a ta zase říkala, že bysme si o tom měli promluvit, ale už to nechci řešit. Luky vlastně přijal můj argument a moje rozhodnutí a jak je vidět, respektuje ho. To mi úplně stačí. Takže jsme se domluvili jako obvykle na pátku, že za ním přijedu a užijeme si spolu dva krásné dny.

Já čekám

27. března 2018 v 10:30 Vlastní zkušenosti
Ještě včera jsem byla na Lukáše pořádně naštvaná, ale hlavně mě trápil fakt, že jsem mu třeba dostatečně nevysvětlila svůj názor a on mě tak nikdy nepochopí. Doufala jsem, že se ozve, ale zatím čekám marně. Tentokrát chci vytrvat a opravdu počkat, až napíše první on mě. Rodičovi jsem o našem nedorozumění nic neřekla, musela bych říct i tu část s focením a na to se příliš stydím. Navíc si nemyslím, že by to mělo znamenat rozchod. Prostě jen první partnerský hádka. Však potom bude o to hezčí usmiřování, ne?😉

Pomozte mi vybrat plesové šaty

26. března 2018 v 4:55 Galerie - móda a životní styl
Rodič mi řekl, že když přiberu aspoň 5 kg, budu si moct nechat ušít šaty na maturitní ples! Tak jsem se různě dívala na netu a vím rozhodně, že budou černé, protože mám tmavé vlasy a světlou pleť, takže s černou oční linkou a rudou rtěnkou to bude pěkný kontrast. Vybrala jsem si několik různých střihů, ale najisto si nemůžu vybrat ty jedny jediné, tak vás chci poprosit o pomoc-které se vám líbí nejvíce?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.


Tichá domácnost

25. března 2018 v 11:18 Vlastní zkušenosti
Lukáš včera přišel až v jedenáct večer. Dělala jsem, že spím. Po čichu jsem ale poznala, že byl někde v baru. Vůbec se nesnažil mě vzbudit a lehl si na postel spolubydlícího. Ani ráno to nebylo o moc lepší. Zkrátka u nás zavládla tichá domácnost. Po nějaké době jsem to nevydržela a zeptala se Lukyho, jestli se na mě zlobí kvůli tomu nerealizovanému focení. A on tak posměšně odpověděl, že se chovám jako malá holka a že ty fotky by měly být důkaz lásky! Tak s tím na mě neměl chodit! Já totiž přímo nesnáším tyto vyděračské řeči. Naštvala jsem se a hezký od plic Lukášovi řekla, že je to prostě moje rozhodnutí a jestli on má rád mě, tak je bude respektovat. Nečekala jsem už na žádnou reakci, vzala tašku a šla na vlak. Ať má taky chlapec o čem přemýšlet.

Trochu jiné focení

24. března 2018 v 16:02 Vlastní zkušenosti
Po čtrnácti dnech se zase vidím s Lukym. Tak moc jsem se na něho těšila a on mi taky řekl, že jsem mu chyběla. Byla jsem zvědavá, čím mě překvapí, protože mi v týdnu psal, že pro mě něco má. A víte, co to bylo? Měl nachystaný foťák a že budu jeho modelka! Samozřejmě mi hned došlo, jaké fotky myslí, protože měl upravenou i postel. Nevím, kde je sehnal, ale měl saténové povlečení, vždycky měl teplé bavlněné. To teda bylo překvapení! Ale já se moc nadšeně netvářila. Zdál se mi nápad fotit akty, trochu pochybný. Jsem spíš stydlín a to i před Lukym. Moc se mi do toho nechtělo, ale on mě přesvědčoval, že to tak dělá každý a že je bude mít jenom pro sebe. No v to jsem hlavně doufala! Trvala jsem na focení ve spodním prádle, víc nic. Lukáš se naštval a řekl, že to potom nemá cenu a odešel z pokoje. Už je pryč asi hodinu, tak tady sedím a čekám. A cítím se hloupě. Ale co byste na mém místě udělali vy?


Nepříjemná nutnost

21. března 2018 v 16:34 Vlastní zkušenosti
Tou nepříjemnou nutností je návštěva gynekologa. Šla jsem ale jen na pravidelnou prohlídku, takže jsem nečekala nějaký zádrhel. Ten ovšem přišel hned při vážení, protože váha ukázala 45,4 kg a to se doktorovi zdálo málo. Hned se mě ptal, jestli mám menzes, tak to jsem zalhala, že ano. Měla jsem dokonce nachystaný papírek s datem poslední periody, které jsem si samozřejmě výbájila. Zbytek prohlídky neřekl nic, jen mi zdůraznil, že ze zdravotního hlediska by bylo dobré, kdybych pár kilo přibrala. Brala jsem to jako doporučení, kterým se ovšem nemusím a nebudu řdít. Byl to vlastně takový první křest ohněm, kdy jsem musela přiznat váhu před nějakým lékařem, psycholožku nebudu počítat, a všechno mi prošlo. Můžu jet dál!

Nechci sex

19. března 2018 v 6:08 Vlastní zkušenosti
Je to tak. Taková ta prvotní vášeň, živočišná chuť po sexu je pryč. Nevím, kam se vytratila. Úplně mi stačí ležet s Lukym v objetí. Jenže on chce samozřejmě víc. Vždycky se podřídím, protože on nemůže za to, že já jsem chladná. Ale všechny intimnější dotyky jsou mi cizí až odporné. Přemýšlela jsem nad tím, jestli bych Lukymu měla říct, že nemenstruuji a že asi nikdy nebudu moct mít děti. Nikdy jsme se takto o budoucnosti nebavili, ale jemu je 22, třeba by děti chtěl... Aspoň v budoucnu určitě. Ale jak mu to mám říct, když nejsem schopná mu odhalit ani to, že se mi sex s ním nelíbí? Asi by se mi tedy nelíbil s nikým...no, možná je to tím, že jsem tak rychle zhubla a chuť na sex se zase vrátí. Možná to taky souvisí s tím, že mi Luky už 2x řekl, že už jsem moc hubená a já se tak před ním nechci moc ukazovat nahá. Jsem ráda a spokojená štíhlá, ale na určitých místech se hubenost projevuje ne zrovna pěkně. Třeba moje prsa. Vždycky jsem je měla malá, ale teď jak hubnu i ten poslední tuk, tak mám místo prsou dvě placky a to moc sexy nevypadá. Takže se odmítám milovat jinak než v podprsence. To Lukymu nijak nevadí. Naštěstí. Nikdy se mi nelíbila umělá prsa, ale teď si říkám, že bych si je nechala i udělat. Jenom nějaké jedničky. Ale kde bych na to vzala peníze... Když stojím před zrcadlem, ráda se na sebe dívám jako na výsledek nějakého snažení a vždycky si pohladím třeba vystupující žebra a to mě uspokojuje psychicky. Takový mentální orgazmus to je, ale jak se nahota týká nějakého fyzického kontaktu, tak z toho se mi chce zvracet.

Krotnu

18. března 2018 v 7:18 Vlastní zkušenosti
Už se mi to trochu rozleželo v hlavě a nejsem tak naštvaná. Ale stejně to pořád nechápu. Nejdřív jsem se chtěla rodiči i omluvit, ale zase mě to přešlo, myslím, že jsem měla pravdu i já. Psala jsem si večer s Lukym a tvrdil, že se vlastně nic moc neděje, že půjde s klukama na kulečník. Ale já i přesto trvám na tom, že by nás lidi jako pár měli respektovat. Možná by pomohlo, kdyby jsme častěji spolu chodili ven... S rodičem jsem se o tom vlastně ani nechtěla bavit, ale sám mi řekl, že jsme spolu teprve krátce a nemám celý svůj čas soustředit jenom na Lukáše. V tom má trochu pravdu, měla bych mít i nějaké své koníčky, ale ty jdou už tak trochu stranou kvůli blížící se maturitě. Takže... Později jsem se sešla aspoň s Markétou, zašly jsme do cukrárny a pokecaly. Markéta si dala Opilý banán, fuj, bylo tam tolik smetany! Já si poručila jen čistou vodu. Ale měla jsem spíš špatnou náladu. Nejenom, že jsem doma dostala kázání od rodiče, ale začala s tím znovu i Markéta. Že jsem teď jak vyměněná, jsem smutná a čím dál hubenější. Věděla jsem, že s tím zase začne. Tak jsem jí odsekla, že s ní taky nikam příště chodit nemusím a ona abych se hned neurážela. Že prý se mnou bývala větší legrace. Taky se mi pochlubila letní brigádu. Bude pracovat skoro 4 měsíce jako asistentka v právnické kanceláří svého otce. Původně jsme tam měly jít spolu, ale už znáte moje důvody, proč to tak nedopadne. Musela jsem si ve skrytu duše přiznat, že jí brigádu závidím. Ale co! Já mám zase Lukyho!

Brigáda

16. března 2018 v 12:53 Vlastní zkušenosti
Rodič mě teda pěkně naštval! Byla jsem domluvená s Lukym, že za ním zase přijedu do Brna, ale volal mi jeden pán z obchodního domu, který u nás je, že si mám jít kvůli brigádě pro zápočtový list, že tam prostě chci přes prázdniny dělat, tak to tam mám podepsat. Jenže problém byl v tom, že ten pán tam je jen přes týden dopoledne a to jsem ve škole, nebo v sobotu do 10hod. Požádala jsem tedy rodiče, aby mi tam zašel a vyplnil to za mě, ale on že takhle to prý nepůjde. Že už jsem dost velká na to, abych si to vyřídila sama. A že se pro jednou Lukáš nezblázní, když nepřijedu. To jsem si teda myslela, že je rodič jinačí. On mi snad mou lásku závidí nebo co. Jak jinak si to mám vysvětlit? Copak nechápe, že chceme být s Lukym každou volnou chvilku spolu? Strašně mě štve! Takže zítra místo ve vlaku budu sedět v kanclu a podepisovat papíry. Já vím, chtěla jsem nějakou lepší brigádu, než jen vybalovat zboží do regálů, ale musela jsem ze svých požadavků slevit, protože v této práci si budu moct určovat, kdy budu mít volno, abych se mohla vídat s Lukym. Doufám, že o prázdninách bude moct taky přijet on sem, rodič je totiž v tomto směru strašně staromódní. A co vy, už máte sjednanou brigádu na prázdniny?