Březen 2018

Trochu jiné focení

Dnes v 16:02 Vlastní zkušenosti
Po čtrnácti dnech se zase vidím s Lukym. Tak moc jsem se na něho těšila a on mi taky řekl, že jsem mu chyběla. Byla jsem zvědavá, čím mě překvapí, protože mi v týdnu psal, že pro mě něco má. A víte, co to bylo? Měl nachystaný foťák a že budu jeho modelka! Samozřejmě mi hned došlo, jaké fotky myslí, protože měl upravenou i postel. Nevím, kde je sehnal, ale měl saténové povlečení, vždycky měl teplé bavlněné. To teda bylo překvapení! Ale já se moc nadšeně netvářila. Zdál se mi nápad fotit akty, trochu pochybný. Jsem spíš stydlín a to i před Lukym. Moc se mi do toho nechtělo, ale on mě přesvědčoval, že to tak dělá každý a že je bude mít jenom pro sebe. No v to jsem hlavně doufala! Trvala jsem na focení ve spodním prádle, víc nic. Lukáš se naštval a řekl, že to potom nemá cenu a odešel z pokoje. Už je pryč asi hodinu, tak tady sedím a čekám. A cítím se hloupě. Ale co byste na mém místě udělali vy?


Nepříjemná nutnost

Středa v 16:34 Vlastní zkušenosti
Tou nepříjemnou nutností je návštěva gynekologa. Šla jsem ale jen na pravidelnou prohlídku, takže jsem nečekala nějaký zádrhel. Ten ovšem přišel hned při vážení, protože váha ukázala 45,4 kg a to se doktorovi zdálo málo. Hned se mě ptal, jestli mám menzes, tak to jsem zalhala, že ano. Měla jsem dokonce nachystaný papírek s datem poslední periody, které jsem si samozřejmě výbájila. Zbytek prohlídky neřekl nic, jen mi zdůraznil, že ze zdravotního hlediska by bylo dobré, kdybych pár kilo přibrala. Brala jsem to jako doporučení, kterým se ovšem nemusím a nebudu řdít. Byl to vlastně takový první křest ohněm, kdy jsem musela přiznat váhu před nějakým lékařem, psycholožku nebudu počítat, a všechno mi prošlo. Můžu jet dál!

Nechci sex

Pondělí v 6:08 Vlastní zkušenosti
Je to tak. Taková ta prvotní vášeň, živočišná chuť po sexu je pryč. Nevím, kam se vytratila. Úplně mi stačí ležet s Lukym v objetí. Jenže on chce samozřejmě víc. Vždycky se podřídím, protože on nemůže za to, že já jsem chladná. Ale všechny intimnější dotyky jsou mi cizí až odporné. Přemýšlela jsem nad tím, jestli bych Lukymu měla říct, že nemenstruuji a že asi nikdy nebudu moct mít děti. Nikdy jsme se takto o budoucnosti nebavili, ale jemu je 22, třeba by děti chtěl... Aspoň v budoucnu určitě. Ale jak mu to mám říct, když nejsem schopná mu odhalit ani to, že se mi sex s ním nelíbí? Asi by se mi tedy nelíbil s nikým...no, možná je to tím, že jsem tak rychle zhubla a chuť na sex se zase vrátí. Možná to taky souvisí s tím, že mi Luky už 2x řekl, že už jsem moc hubená a já se tak před ním nechci moc ukazovat nahá. Jsem ráda a spokojená štíhlá, ale na určitých místech se hubenost projevuje ne zrovna pěkně. Třeba moje prsa. Vždycky jsem je měla malá, ale teď jak hubnu i ten poslední tuk, tak mám místo prsou dvě placky a to moc sexy nevypadá. Takže se odmítám milovat jinak než v podprsence. To Lukymu nijak nevadí. Naštěstí. Nikdy se mi nelíbila umělá prsa, ale teď si říkám, že bych si je nechala i udělat. Jenom nějaké jedničky. Ale kde bych na to vzala peníze... Když stojím před zrcadlem, ráda se na sebe dívám jako na výsledek nějakého snažení a vždycky si pohladím třeba vystupující žebra a to mě uspokojuje psychicky. Takový mentální orgazmus to je, ale jak se nahota týká nějakého fyzického kontaktu, tak z toho se mi chce zvracet.

Krotnu

Neděle v 7:18 Vlastní zkušenosti
Už se mi to trochu rozleželo v hlavě a nejsem tak naštvaná. Ale stejně to pořád nechápu. Nejdřív jsem se chtěla rodiči i omluvit, ale zase mě to přešlo, myslím, že jsem měla pravdu i já. Psala jsem si večer s Lukym a tvrdil, že se vlastně nic moc neděje, že půjde s klukama na kulečník. Ale já i přesto trvám na tom, že by nás lidi jako pár měli respektovat. Možná by pomohlo, kdyby jsme častěji spolu chodili ven... S rodičem jsem se o tom vlastně ani nechtěla bavit, ale sám mi řekl, že jsme spolu teprve krátce a nemám celý svůj čas soustředit jenom na Lukáše. V tom má trochu pravdu, měla bych mít i nějaké své koníčky, ale ty jdou už tak trochu stranou kvůli blížící se maturitě. Takže... Později jsem se sešla aspoň s Markétou, zašly jsme do cukrárny a pokecaly. Markéta si dala Opilý banán, fuj, bylo tam tolik smetany! Já si poručila jen čistou vodu. Ale měla jsem spíš špatnou náladu. Nejenom, že jsem doma dostala kázání od rodiče, ale začala s tím znovu i Markéta. Že jsem teď jak vyměněná, jsem smutná a čím dál hubenější. Věděla jsem, že s tím zase začne. Tak jsem jí odsekla, že s ní taky nikam příště chodit nemusím a ona abych se hned neurážela. Že prý se mnou bývala větší legrace. Taky se mi pochlubila letní brigádu. Bude pracovat skoro 4 měsíce jako asistentka v právnické kanceláří svého otce. Původně jsme tam měly jít spolu, ale už znáte moje důvody, proč to tak nedopadne. Musela jsem si ve skrytu duše přiznat, že jí brigádu závidím. Ale co! Já mám zase Lukyho!

Brigáda

16. března 2018 v 12:53 Vlastní zkušenosti
Rodič mě teda pěkně naštval! Byla jsem domluvená s Lukym, že za ním zase přijedu do Brna, ale volal mi jeden pán z obchodního domu, který u nás je, že si mám jít kvůli brigádě pro zápočtový list, že tam prostě chci přes prázdniny dělat, tak to tam mám podepsat. Jenže problém byl v tom, že ten pán tam je jen přes týden dopoledne a to jsem ve škole, nebo v sobotu do 10hod. Požádala jsem tedy rodiče, aby mi tam zašel a vyplnil to za mě, ale on že takhle to prý nepůjde. Že už jsem dost velká na to, abych si to vyřídila sama. A že se pro jednou Lukáš nezblázní, když nepřijedu. To jsem si teda myslela, že je rodič jinačí. On mi snad mou lásku závidí nebo co. Jak jinak si to mám vysvětlit? Copak nechápe, že chceme být s Lukym každou volnou chvilku spolu? Strašně mě štve! Takže zítra místo ve vlaku budu sedět v kanclu a podepisovat papíry. Já vím, chtěla jsem nějakou lepší brigádu, než jen vybalovat zboží do regálů, ale musela jsem ze svých požadavků slevit, protože v této práci si budu moct určovat, kdy budu mít volno, abych se mohla vídat s Lukym. Doufám, že o prázdninách bude moct taky přijet on sem, rodič je totiž v tomto směru strašně staromódní. A co vy, už máte sjednanou brigádu na prázdniny?

Satisfakce?

15. března 2018 v 17:57 Vlastní zkušenosti
Ve škole jsme měli krátký den, tak jsme se už včera s Markétou dohodly, že pojedeme do Brna na nákupy. Hadýrky samozřejmě☺. Říkala jsem si sice, že v pátek pojedu zase do Brna, ale to bude za Lukym a nechci se proto nějakým nákupem zdržovat. Navíc jako každej chlap tuto činnost nesnáší a já ani nechci, aby mi někde držel kabelku. A s kamarádkou je to stejně lepší. Takže jsme zamířili do centra, kde jsou tradiční módní domy pro mladé jako Terranova, H&M atd., ale napadlo mě zavítat také do Manga a Max Mary, kde jsem kdysi ve svém tlustším období moc nepochodila. Pamatuji se, že se tam na mě prodavačky dívaly jak na nějakého exota. Jakože 'Sorry, na tebe tu nic nevedeme'. Teď jsem ale byla štíhlá a chtěla jsem si je vychutnat. Zatáhla jsem Markétu dovnitř a začala se procházet po krámě. Ale nic moc se nedělo, občas na mě sice někdo kouknul, ale bez zájmu. Docela mě to naštvalo. Najednou jsem si všimla plakátu s modelkou, která značku propagovala. Byla na ní nějaká tlustá kráva! Prostě plus size modelka, která ani nevím, jak se jmenovala, byla tváří Manga! Myslela jsem, že tam omdlím. Jak může někdo takhle špekatej...vůbec mi to hlava nebrala. Popadla jsem Markétu za rameno a zase ji vlekla pryč. Jsem já úplně mimo? Copak se svět vážně zamiloval do těchto obrňy a já jsem out když hubnu? Vážně tomu nerozumím. Ten den jsem si nakonec nic nekoupila, ale doma jsem se hned převážila. Co kdybych náhodou chytila nějakou obézní nemoc!

Modelka měsíce4

15. března 2018 v 9:47 Galerie - móda a životní styl
Nekonečně dlouhé nohy jsou poznávacím znamením modelky Kaii Gerber. Andělsky krásný obličej zdědila po své matce, supermodelce Cindy Crawford a úspěšně kráčí v jejích šlépějích. Určitě jsme u zrodu další topmodelky nové generace.Maturitní práce

14. března 2018 v 7:45 Vlastní zkušenosti
Takže dnes jsem odevzdala svoji Maturitní práci z dějin umění. Pořádně jsem na ni mákla, tak doufám, že bude mít úspěch. Co jsem si tak zjišťovala u spolužáků, jsem spíš mezi prvníma, co práci odevzdávají, ale na tom nesejde. Hlavní je, že mi bude uznána a já se od teď budu moct soustředit na zbývající předměty. Největší strach mám z matematiky, to byl vždycky kámen úrazu, ale na vysvědčení budu mít dvojku, tak snad to nějak podobně dopadne i u maturity. Jsem holt na ty humanitní obory a na jazyk, přesně proto jsem si taky vybrala filozofickou fakultu. Teď na jaře toho bude fakt hodně, ale pokud půjde všechno dobře, budu 19.května oficiální prohlášená za maturanta. To máme maturitní ples, na který se mnou půjde Luky, budeme tam i pro ostatní pohádkový pár.

První jízda

13. března 2018 v 7:13 Vlastní zkušenosti
Na dnešek mám domluvenou první zkušební jízdu v autoškole. Jsem sice trochu nervózní, ale nemám strach, protože mě rodič už dvakrát nechal řídit. Vyjeli jsme za město, kde jsou opravdu jenom silnice 3.třídy, tam jsem sedla za volant a jelo se. Že začátku hodně pomalu, skoro krokem, protože jsem nezvládla koordinovat ruce s pohledem na cestu a do zrcátek. Musela jsem zastavit a na místě si vyzkoušet všechny funkce pádel, pak už to bylo lepší. Dokonce jsem bezpečně objela paní na kole. Nakonec rodič řekl, že mi to kupodivu šlo, takže když mi instruktor večer (jízdu mám až po teoretické části) řekne, že mám vyjet rovnou do ulic, nebudu rozklepaná. Aspoň teda doufám. Je to dobrý pocit sedět v autě za volantem, cítím se silnější. Rozhodně ale chci jezdit bezpečně a ohleduplně. Chci být dobrý řidič.