Červenec 2017


Léto je mým spojencem

29. července 2017 v 19:01 Vlastní zkušenosti
Prostě miluju léto, kvůli teplu, prázdninám, možnosti koupat se v bazénu, kvůli... kvůli zelenině, kterou můj rodič vypěstuje na zahrádce! Můžu si totiž kdykoli utrhnout rajče nebo okurku a najíst se, vždyť je to skoro jen samá voda. Ani tak to ale nepřeháním a hubnu skoro 2 kg týdně. V současné době mám 48 kg, takže jsem celkem spokojená. A jakým způsobem hubnete v létě vy?

Neodpírejte si společenské akce...

26. července 2017 v 16:42 Vlastní zkušenosti
...kvůli tomu, že nesmíte takřka nic konzumovat. Anorektičky si často myslí, že jsou z víru společenských akcí vyřazeny, protože by přece působilo divně, kdyby nic nejedly. Přitom jde jen o plánování. Měla jsem jít např. na narozeninovou akci spojenou s grilováním. Samozřejmě jsem už týden dopředu ještě víc přiškrtila jídelníček, to je první krok, v tom druhém jsem si připravila vlastní jídlo, které jsem s výmluvu na alergie konzumovala na místě a třetím krokem bylo skalní ujištění se, že se podobné výkyvy nebudou opakovat nijak často. Další možností, je zůstávat zavřená doma, protože jste vězněm jídla, litovat se, že vás nikdo nemá rád a schovávat se před svým vlastním problémem, tedy PPP. Stejně to všichni vědí. A já umím tak krásně vyprávět o všech těch báječných receptech, umím je dokonce i připravovat a kamarádi je tak rádi jedí. Já nejím skoro nic. Takže víte co? Zapomeňte na všechny rady i na kamarády, kterým je jedno, že hubnete na kost, hlavně když zbude na ně. Já jsem taky anorektička, opravdu ode mě chcete rady? ! Ty potřebuju spíš já...

'Vzor' Keira

15. července 2017 v 12:16 Galerie - móda a životní styl
Kdo by neznal britskou herečku Keiru Knightley. Je nejen skvělá ve své práci, ale má také vytříbený módní vkus. Musím říct, že jí sluší takřka vše také díky své útlé postavě. Dnes má sice už dítě a postava se jí trochu změnila, nadále je však velmi štíhlá. Bývá proto terčem řečí o anorexii, které vytrvale vyvrací.